Lale Devri 67. Bölüm izle 31 Mart 2012

Dizinin Diğer Bölümleri
Lale Devri 67. Bölüm izle 31 Mart 2012
Bölüm Bilgileri

Lale DevriLale Devri 67. Bölüm izle 31 Mart 2012
Lale Devri
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 9 Yorum
 • EzgiMisafir

  Siz kim siniz bi kere ya toprakla cinarcinarguzel yakisiyor yesim de malllll

 • blankAyşeMisafir

  Dizi çok deyişik oldu artık saçmalamasında çınar toprağına kavuşsun yeşimin iğrenç oyunlarıda ortaya çıksın ya artık barışsın istiyoruz çınarrrr seni çok seviyorum toprak senide çok seviyorum,yeşimden nefret ediyorum iğrenç kız.sıdkı bi iyilik yapsada sarı cadalozun pisliklerini dışarıya çıkarsa ne güzel olur gerçi oda bi öküz öyle şey yapmaz,ayşe bu arada ben ablan yorum okuyosunya bunuda okuduktan sonra çağrı atarsın bana şekerim hadi by selam söyle herkese canım öptüm:*:)çınarın hastası ayşe;)

 • blankHilalMisafir

  Film iyice saçmalalaştı.Anlamıyorum neden böyle oluyor.Kesin Yeşim'le Çınar evlenecek tekrar.Ahmet'lede Toprak.Ama ben böyle olsun istemiyorum.Daima mutsuz sahneler var.Birazda izleyicileri mutlu edecek sahneler olsun istiyoruz.Toprak'la Çınar tekrar birlikte olsun istiyoruz.Lütfen artık şu saçmalıklar bitsin.

 • blankaygulMisafir

  yewim sana bayiliyorum.toprak sana sinir oluyoru.boyle bu devirde olyle saf insan olamaz,toprak saf diyilsin,sinirsin,sana gore bakmiyorum

 • blankelxanMisafir

  lale devri 67-bolum-izle-31-mart izleye bilmirem

 • blankayşeMisafir

  çok güzel harika süper bölümler var ya çınarrrrrrrrr çok yakışıklısın

 • blanknefesMisafir

  ya bu bu diziyi yazan sana sölüyorumm..bunlarin hepsi bir birinden beter dizin adi lale devri degil yalan rüzgari olmalidii…hele de necip beymi ne varya sölediklerii huzuru bozan zaten yasim onun iki güzlügüne bakmiyorda birde cinala akli veriyo ya deli ediyo beni.. sanki kendisi kardesinin karisyla birlikte olmamiss.. zümrüt hanimin kocasini intahara zorladi karsini aldi laleyi öldürdüü .. birde ahkam kesmesi yokmuu helde dügünde dedikleri eyyyy necip beyy önce sen kendine dön bi bakkk hahhahahhaha deli ediyo artik bu dizi beni ..toprakta salak ya salaklari oynuyoo.. yesim kadar bile olamdii..

 • blankelçimMisafir

  lütfen artık toprakla çınar mutlu yaşasın ve yeşim in oyunları ortaya çıksın,kıskançlıktan delirsin toprak kendini yenilesin çınar ona daha çok aşık olsun.birazda mutluluk larını anlatan bölümler oynasın…..

 • blankerenMisafir

  bu diziyi çok seviyorum